דף הבית

[metaslider id=”10338″]

אמנות יהודית מאת חנה הלן
אני אמנית ישראלית עם תואר אומנות ממיידסטון, בריטניה, שמתגוררת כיום בעיר הנגב באר שבע. אני משתמש בתנועה וצבע כדי לבטא מצבי רוח ואווירה שונים בעבודתי על הפסטיבלים היהודיים, הנושאים המקראיים וסביבתה המקומית בישראל, כמו גם נושאים אחרים. אני מביא את התצפיות שלי על החיים היהודיים העכשוויים ליצירה האקספרסיבית והדמיונית שלי.

בעיקר מצייר בשמנים, אני משתמש גם באקריליק, דיו צבעונית ומדיות אחרות. לאחרונה התחלתי ליצור אמנות דיגיטלית לצד העבודות האחרות שלי. אני גם מייצר חיתוכי לינו מושכים ידנית במהדורה מוגבלת בעזרת דיו שחור בלבד.

לוחות שנה

עבודות האמנות שלי עומדות על לוחות השנה של חב”ד באמריקה, בריטניה ובלגיה. לוח השנה הנוכחי באתונה 5778 כולל את עבודתי בלבד.

העבודה שלי מציגה באתר חב”ד, ‘אמנות ונשמה’. אמנות ונשמה

יהודיה גאה

. ינבחרתי כאחד מששת האמנים לעצב כרזה לסדרה ‘יהודי גאה’ ל’קולות וחזונות ‘, קרן הרולד גרינספון הודיה גאה

האמנות שלי מופיעה בכמה פוסטרים אחרים, כמו גם על עטיפות ספרים ומגזינים.

שמחה יהודית

אני חבר באיגוד הציירים והפסלים בישראל, וכן חבר בבית האמנים בנגב (בית האמנים בבאר שבע). אני מציג את עבודתי בישראל, בעיקר בבאר שבע ובירושלים

תערוכת יחיד 2017

בנובמבר 2017 הייתה לי תערוכת יחיד מצליחה, ‘שמחה ושמחה’, בבית האמנים באר שבע, שרצה חמישה שבועות. תערוכת יחיד

תנ”ך יהודי

ספר השירה של רות פוגלמן על התנ”ך, “עוזב את הגן”, מאויר עם 17 רישומי שורות על ידי. ספר שירה

צדקה יהודית

בינואר 2018 עיצבתי חמישה קלפים ליד שרה, צדקה לאומית ישראלית.

תערוכת יחיד 2018

בנובמבר / דצמבר 2018 הייתה לי תערוכת יחיד במוזיאון החלל שלמה לאמנות יהודית, רחוב קינג ג’ורג ‘, ירושלים (ליד בית הכנסת הגדול). זה נמשך חמישה שבועות. היו הרבה מבקרים, משוב חיובי וציורים רבים נמכרו.

תערוכת קבוצות לונדון 2019

במארס 2019 יופיעו שניים מציורי השמן הגדולים שלי ‘חורף בעיר, חסידים, ירושלים’ ו’קיץ בעיר ‘בגלריה אספסיו, שורדיץ’, לונדון. אתר גלריות ESPACIO